10. MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ - BANKA HESAP BİLGİLERİ

Eğer bilgi aldıktan sonra geçen yıllar içinde dünyanın dört bir tarafından, her yaştan, meslekten ve birikimden sayısız insanın yaptığı gibi derslerime katılmak ve benim rehberliğimde dil öğrenmek veya dilinizi geliştirmek istiyorsanız:

a) Birinci adım olarak bu linkte yer alan Ön Bilgilendirme Formu'nu, ardından Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni ve sonda da KVKK Aydınlatma Metni'ni okuyup onaylamanızı rica ediyorum: 

 

Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesini okumak için tıklayınız.

 

b) Yukarıdaki linkte yer alan adımları okuyup onayladıktan sonra, isteyen herkesin derslerimden faydalanabilmesi için hâlâ olabilecek en alt seviyede tutmak için direndiğim bütün vergiler dahil toplam ders ücretimizi (Sözleşme'nin 3.5. numaralı maddesinde de yer alan) aşağıdaki hesaba yatırabilirsiniz:

 

SEMİH UÇAR

Garanti Bankası FSM Bulvarı Şubesi

IBAN: TR63 0006 2001 2660 0006 6802 43 

 

Bu ücreti yukarıdaki hesaba ancak, Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyup onayladıktan sonra yatırabilirsiniz. Sözleşme'de de birçok defa belirttiğim gibi, ücreti yatıran bütün öğrencilerim Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyup onayladıklarını bir kere daha kabul ve beyan etmiş olurlar. (Ücreti yatırmanızın ardından, Sözleşme'de belirttiğiniz bilgilerden hareketle adınıza oluşturulacak e-Serbest Meslek Makbuzu e-mail yoluyla tarafınıza iletilecek.)

 

c) Bu ücreti yatırmanızla birlikte derslerime katılmaya hak kazanmış oldunuz. İyi ki geldiniz :) Türkiye'nin en çok dil bilen, yabancı dillere en çok yoğunlaşmış ve yüzlerce yazısı ve kitabıyla dil öğrenme işi üzerine en çok kafa patlatmış insanlarından biri ve her yaştan sayısız insanın dil öğrenmesine doğrudan katkı sağlamış bir Dil Öğretmeni olarak, dil öğrenme yolunda size yardım edebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

 

Öğrencilerimin derslerim ve benim hakkımda, internette ancak küçük bir kısmını paylaşabildiğim (yoksa her gün birçok öğrenci mesajı yayınlamam gerekirdi) çok sayıda yorumu okuyabilmeniz için en pratik yer @semihucardilkocu Instagram hesabımın Öne Çıkanlar sekmesi. Orada, "Ne Dediler?" başlığı altında sayısız öğrencimin derslerim ve benim hakkımdaki yorumlarına ulaşacaksınız. 

İngilizce Kursu

Almanca Kursu

İngilizce Öğren

İngilizce Dersleri

Almanca Dersleri