top of page

10. MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ - BANKA HESAP BİLGİLERİ

● Derslerime Katılmaya Karar Verdiniz. O Zaman Aşağıdaki 2 Adımı Uygulayıp Kaydınızı Tamamlayabilirsiniz

Eğer bilgi aldıktan sonra geçen yıllar içinde dünyanın dört bir tarafından, her yaştan, meslekten ve birikimden sayısız insanın yaptığı gibi derslerime katılmak ve benim rehberliğimde dil öğrenmek veya dilinizi geliştirmek istiyorsanız:

► Birinci adım olarak bu linkte yer alan Ön Bilgilendirme Formu'nu, ardından Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni ve sonda da KVKK Aydınlatma Metni'ni okuyup onaylamanızı rica ediyorum: 

 

Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesini okumak için tıklayınız.

ÖNEMLİ UYARI: Bütün öğrencilerime, aldığım ücret karşılığında e-Serbest Meslek Makbuzu kesiyorum. e-Serbest Meslek Makbuzunun doğurduğu bazı özel vergi uygulamaları gereği, eğer VERGİ MÜKELLEFİYSENİZ, ÖDEMEYİ YAPMADAN ÖNCE benimle lütfen mutlaka iletişime geçin: semihucaryazar@gmail.com

 

Eğer vergi mükellefi değilseniz, kendi adınıza bir şirketiniz yoksa ödemeyi şimdi yapabilirsiniz. Bu uyarı sadece, VERGİ MÜKELLEFİ olan öğrencilerim için geçerli.

 

► Yukarıdaki linkte yer alan adımları okuyup onayladıktan sonra, isteyen herkesin derslerimden faydalanabilmesi için hâlâ olabilecek en alt seviyede tutmak için direndiğim bütün vergiler dahil toplam ders ücretimizi (Sözleşme'nin 3.5. numaralı maddesinde de yer alan) aşağıdaki hesaba yatırabilirsiniz:

 

SEMİH UÇAR

Garanti Bankası FSM Bulvarı Şubesi

IBAN: TR63 0006 2001 2660 0006 6802 43 

 

Bu ücreti yukarıdaki hesaba ancak, Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyup onayladıktan sonra yatırabilirsiniz. Sözleşme'de de birçok defa belirttiğim gibi, ücreti yatıran bütün öğrencilerim Ön Bilgilendirme Formu ile Mesafeli Satış Sözleşmesi'ni okuyup onayladıklarını bir kere daha kabul ve beyan etmiş olurlar.

Ücreti yatırmanızın ardından, Sözleşme'de belirttiğiniz bilgilerden hareketle adınıza oluşturulacak e-Serbest Meslek Makbuzu ve programa katılım linkiniz e-mail yoluyla tarafınıza iletiliyor. Fakat bu yanıt otomatik olarak oluşturulmuyor. E-makbuzunuzu elle oluşturuyoruz. O yüzden, ücretinizi yatırdığınız an bir otomatik cevap beklemeyin lütfen.

 

► Bu ücreti yatırmanızla birlikte derslerime katılmaya hak kazanmış oldunuz. İyi ki geldiniz :) Türkiye'nin en çok dil bilen, yabancı dillere en çok yoğunlaşmış, yüzlerce yazısı, videosu ve bu alandaki kitaplarıyla dil öğrenme işi üzerine en çok kafa patlatmış insanlarından biri ve her yaştan sayısız insanın dil öğrenmesine doğrudan katkı sağlamış bir Dil Öğretmeni olarak, dil öğrenme yolunda size yardım edebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

 

● Öğrenci Yorumları: Öğrencilerimin derslerim ve benim hakkımda, internette ancak küçük bir kısmını paylaşabildiğim (yoksa her gün birçok öğrenci mesajı yayınlamam gerekirdi) çok sayıda yorumu okuyabilmeniz için en pratik yer @semihucardilkocu Instagram hesabımın "ÖĞRENCİ YORUMU" başlıklı öne çıkanlar sekmeleri. Onlara tıklayınca sayısız öğrencimin derslerim ve benim hakkımdaki yorumlarına ulaşacaksınız. 

İngilizce Kursu

Almanca Kursu

İngilizce Öğren

İngilizce Dersleri

Almanca Dersleri

bottom of page