7. Kurlarımızın Ücreti Ne Kadar?

Size yardımcı olabilmek için, sizden aldığım ücretin yüzde 60'tan fazlası vergi + giderlere gitse de ücretlerimizi olabilecek en alt sınırda tutuyorum.

BİR KUR ÜCRETİMİZ:  TEMMUZ 2022 döneminde (12 Hafta-24 Ders + yüzlerce Video-Dersten oluşan) bir kursumun bütün vergiler ve giderler dahil toplam ücreti 2750 lira (Sözleşme'de bkz. 3.4.) İsteyen herkesin derslerimden faydalanabilmesi için hâlâ olabilecek en alt seviyede tutmak için yıllardır direndiğim bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (ALMANCA KOMPAKT KURUMUZUN ÜCRETİ DE 2750 LİRA.)

İKİ KUR BİRDEN ALIRSANIZ KAMPANYALI ÜCRETİMİZ: Eğer şimdi 2 kur alırsanız bütün vergiler ve giderler dahil toplam ücretimiz 5000 lira. Bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (Bu kampanyadan faydalanarak, örneğin bu dönem İngilizce 1. Kur ile başlayıp önümüzdeki dönemde 2. Kur ile devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, bu dönem İngilizce bir kur alıp önümüzdeki dönem Almanca Kompakt Kur'umuz ile devam edebilirsiniz veya tam tersi.)

ÜÇ KUR BİRDEN ALIRSANIZ KAMPANYALI ÜCRETİMİZ: Eğer bu dönemde 3 kur birden alırsanız bütün vergiler ve giderler dahil toplam ücretimiz  6400 lira. Bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (Bu kampanyadan faydalanarak, örneğin bu dönem İngilizce 1. Kur ile başlayıp önümüzdeki iki dönem 2. ve 3. Kur ile devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, bu dönem İngilizce bir kur alıp önümüzdeki iki dönem bir İngilizce kur ve Almanca Kompakt Kur'umuz ile devam edebilirsiniz veya tam tersi.)

(ALMANCA KOMPAKT KURUMUZUN ÜCRETİ DE 2750 LİRA.)

Şu ana kadar dünyanın dört bir tarafından BİNLERCE insanın yaptığı gibi, benimle birlikte İngilizce veya Almanca öğrenmek istiyorsanız sözleşme ve hesap bilgilerimizi aşağıdaki linkte bulacaksınız:

10. Sözleşme - Hesap Bilgileri | Semih Uçar ile İngilizce veya Almanca Öğren (semihucar.net)

İngilizce Kursu

Almanca Kursu

İngilizce Öğren

İngilizce Dersleri

Almanca Dersleri