top of page

7. Kurlarımızın Ücreti Ne Kadar?

● ÜCRETLERİMİZ:

Kredi Kartı ile Ödeme ve Taksite Dair:

- Sizden aldığım ücretin yüzde 60'tan fazlası vergi + giderlere gidiyor. Buna rağmen, yıllardır öğrencilerime yardım edebilmek için, ücretlerimizi olabilecek en alt seviyede tutuyorum. 

 

- Ücretlerimiz (birçok öğrencimin öğrenci yorumlarında söylediği gibi) sunduğum devasa program ve bilgi/tecrübe düşünüldüğünde, olması gerekenin çok altında. Hele de diğer dil öğrenme sistemleriyle karşılaştırıldığında.

 

- Bu yüzden de, her ne kadar çok istesem de, kredi kartı ve taksit imkânı sunamıyorum. Yani yıllardır öğrencilerimle, ortak bir noktada buluşabilmek için karşılıklı fedakârlık yapıyoruz. Ben ücreti olabilecek en düşük seviyede tutuyorum, onlar da programımızın ücretini peşin yatırıyorlar.

BİR KUR ÜCRETİMİZ: TEMMUZ 2024 döneminde (12 Hafta-24 Ders + yüzlerce Video-Dersten oluşan) bir kursumun KDV DAHİL toplam ücreti 7250 lira (Sözleşme'de bkz. 3.4.) İsteyen herkesin derslerimden faydalanabilmesi için hâlâ olabilecek en alt seviyede tutmak için yıllardır direndiğim bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (ALMANCA KOMPAKT KURUMUZUN ÜCRETİ DE AYNI ŞEKİLDE 7250 LİRA.)

İKİ KUR BİRDEN ALIRSANIZ KAMPANYALI ÜCRETİMİZ: Eğer şimdi 2 kur alırsanız KDV DAHİL toplam ücretimiz 13.500 lira. Bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (Bu kampanyadan faydalanarak, örneğin bu dönem İngilizce 1. Kur ile başlayıp önümüzdeki dönemde 2. Kur ile devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, bu dönem İngilizce bir kur alıp önümüzdeki dönem Almanca Kompakt Kur'umuz ile devam edebilirsiniz veya tam tersi.)

ÜÇ KUR BİRDEN ALIRSANIZ KAMPANYALI ÜCRETİMİZ: Eğer bu dönemde 3 kur birden alırsanız KDV DAHİL toplam ücretimiz 17.750 lira. Bu ücretin yaklaşık yüzde 60'ını vergiler oluşturuyor. (Bu kampanyadan faydalanarak, örneğin bu dönem İngilizce 1. Kur ile başlayıp önümüzdeki iki dönem 2. ve 3. Kur ile devam edebilirsiniz. Aynı şekilde, bu dönem İngilizce bir kur alıp önümüzdeki iki dönem bir İngilizce kur ve Almanca Kompakt Kur'umuz ile devam edebilirsiniz veya tam tersi. Yani istediğiniz dil ve kurları seçebilirsiniz.)

(ALMANCA KOMPAKT KURUMUZUN ÜCRETİ DE AYNI ŞEKİLDE 7250 LİRA.)

Şu ana kadar dünyanın dört bir tarafından BİNLERCE insanın yaptığı gibi, benimle birlikte İngilizce veya Almanca öğrenmek istiyorsanız sözleşme ve hesap bilgilerimizi aşağıdaki linkte bulacaksınız:

10. Sözleşme - Hesap Bilgileri | Semih Uçar ile İngilizce veya Almanca Öğren (semihucar.net)

► Benimle dil öğrenmeye başlayınca kendi başınıza hiçbir şey yapmak zorunda kalmıyorsunuz.

► Siz hiçbir şeyi düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

► Tek yapmanız gereken, olabildiğince derslere katılmak (katılamazsanız kayıttan izliyorsunuz) ve benimle, yani 12 Dil Bilen bir dil tutkunu ve dil öğretmeniyle birlikte dil çalışmak. Bu kadar. Bunu yaparsanız dil öğrenmemeniz mümkün değil.

 

BİNLERCE kişi bu şekilde dil öğrendi. Benimle birlikte dil çalışırsanız kaçınılmaz olarak siz de öğreniyorsunuz. (İnternette sadece küçük bir yüzdesini paylaştığım sayısız öğrenci yorumundan birkaç yüz tanesine @semihucardilkocu Instagram hesabımın "ÖĞRENCİ YORUMU" başlıklı öne çıkanlar sekmelerinde ulaşabilirsiniz.)

 

Hürriyet Gazetesi, her hafta, belli bir alanda Türkiye'nin öne çıkan uzmanlarından oluşan bir jüri oluşturuyor ve bu jüriden görüş alıyor. Hürriyet Gazetesi'nin dil öğrenme konusunda oluşturduğu 6 kişilik jüride ben de yer aldım ve gazetenin "en iyi dil öğrenme uygulamaları" sorusuna şu şekilde cevap verdim:

Benim Dil Öğrenme Uygulaması Önerilerimi Görmek İçin Tıklayınız.

İngilizce Kursu

Almanca Kursu

İngilizce Öğren

İngilizce Dersleri

Almanca Dersleri

bottom of page