top of page

8. Canlı Derslerimizi Hangi Uygulamayla Yapıyoruz?

Yollarda boş yere zaman, enerji, para kaybetmeyi istemediğimiz için bütün derslerimizi online olarak yapıyoruz. Online dersin, etki anlamında yüz yüze dersten hiçbir farkı yok. Aksine, tecrübeme göre, birçok açıdan yüz yüze dersten çok daha etkili oluyor. Kullanması son derece basit ve ücretsiz Zoom adlı uygulama ile aynı anda bağlanıp derslerimizi yapıyoruz. Ücretsiz Zoom uygulamasını Play Store'da "ZOOM Cloud Meetings" adıyla bulacaksınız. (Online dil dersi konusundaki tecrübelerimi TRT RADYO1'de yayınlanan "Bilal Eren ile Dijital Hayat" programında anlattım. Programı bu yazının üzerine tıklayarak dinleyebilirsiniz.)

Canlı derslerimize ister görüntülü bağlanın, ister sadece sesli olarak. Bu, size kalmış. Nasıl isterseniz. EN ÖNEMLİ NOKTALARDAN BİRİ:

Canlı derslerimize doğrudan katılamasanız da hiç sorun değil. Çünkü her dersimizin kaydını, ders sonunda size gönderiyorum. Yani aslında HİÇBİR DERSİ KAÇIRMA GİBİ BİR İHTİMAL YOK. Ve ders kayıtlarımız tamamen sizin oluyor. Kayıtlara süreli olarak erişme vs. gibi bir durum yok. Her ders sonrasında size ileteceğim kaydı telefon veya bilgisayarınıza indirip ömür boyu faydalanabiliyorsunuz.

bottom of page