top of page

9. DERSLERİM ÇOCUKLARA UYGUN MU? DERSLERİME KATILMAK İÇİN YAŞ LİMİTİ NEDİR?

Derslerim özel olarak çocuklara yönelik biçimde tasarlanmadı. Bu yüzden, derslerime katılım için yaş limiti 12. 

Fakat elbette her çocuğun gelişimi farklı oluyor. 11 yaşındaki kimi çocuklar 16 yaşındaki çocuklardan, hatta çoğu yetişkinden daha önde olabiliyor. Çocuğunuzun durumunu anne babası olarak en iyi siz bilirsiniz. Ki zaten bütün derslerimizin kaydı elinizde olacağı için hiçbir şey kaçırmış olmuyorsunuz. Çocuğunuz daha sonra da istediği zaman derslerimi takip ederek dil öğrenebilir veya dilini geliştirebilir.

İngilizce 1. ve 2. Kur ile Almanca Kompakt Kur'a 12 yaşından itibaren herkes katılabilir. Geçen dönemlerde orta okul ve liseye giden birçok öğrencim oldu ve bizzat ailelerinden aldığım geri dönüşler inanılmaz olumluydu. Kimi veliler, derslerim sonrasında çocuklarının konuşmalarının ve hareketlerinin dahi olumlu anlamda değiştiğini yazdılar.

Bu dönem öğrencilerime Canlı derslerimizin yanında göndereceğim Video-dersler küçük yaştaki öğrencilerim için özellikle faydalı. Çünkü bu dersleri takip ederek, derslerde yapacağım yönlendirmeler ışığında adım adım dil öğrenebilecekler. Bu dersler dışında kendi başlarına hiçbir şey yapmalarına bile gerek yok.

bottom of page